Home > Over ons > Désirée Veldhuis

Désirée Veldhuis

Facility-office assistant

Iets schrijven over mijzelf, valt niet mee. Ik ben altijd in ontwikkeling, mijn grootste creatie. Mijn rol binnen CoThink is o.a. het verzorgen van alle faciliteiten en materialen die onze facilitators en trainers nodig hebben. Goed en duidelijk (trainings)materiaal is een noodzakelijk deel van elk programma en de activiteiten om vaardigheden te ontwikkelen en te behouden. Het proces om het materiaal te maken levert een belangrijke bijdrage voor onze facilitators en trainers.


Expertise: verzorgen van faciliteiten en materialen voor de (inter)nationale CoThink trainingen.

Achtergrond: receptioniste - administratief medewerkster in diverse branches.

Heeft een goede dag als:
de zon schijnt…🎵🎵 

Vrije tijd: veel reizen, zingen, fotografie, gezellig eten met vrienden.

Neem gerust contact met me op:
Dees met

Onze mensen

Ron (nieuw)
Ron (nieuw)
Ron Vonk
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 13 14 09 72
Ron.Vonk@CoThink.nl
Connect op LinkedIn
Lastig probleem of Complexe besluitvorming? Bel mij...
Jan willen (nieuw cropped)
Jan willen (nieuw cropped)
Jan Willem Vernhout
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 13 14 09 79
Jan.Willem.Vernhout@CoThink.nl
Connect op LinkedIn
Hoe moeilijker het probleem
hoe meer het mij motiveert
Dirk (nieuw)
Dirk (nieuw)
Dirk Vollenhoven
Senior Facilitator | Trainer
+31 6 55 19 49 36
Dirk.Vollenhoven@CoThink.nl
Connect op LinkedIn
betere communicatie door helder denken
Monique (nieuw)
niets mis met check check dubbelcheck, count on me!
Martijn (nieuw)
Martijn (nieuw)
Martijn Maas
Managing Partner & senior Facilitator
+31 6 20 60 96 63
Martijn.Maas@CoThink.nl
Connect op LinkedIn
Ik help je om complexiteit simpel te maken..
Bart (nieuw)
Bart (nieuw)
Bart Smit
Senior Facilitator | Trainer | Consultant
+31 6 13 13 79 78
Bart.Smit@CoThink.nl
Connect op LinkedIn
I love to teach you how to jump to the right conclusion !
Henriette (nieuw)
Teamwork makes ...... the Dream
Work
Alex (nieuw)
Alex (nieuw)
Alex Brouwer
Facilitator | Trainer | Consultant
+31 6 54 28 88 34
Alex.Brouwer@CoThink.nl
Connect op LinkedIn
ik ben de grote broer van Sherlock Holmes...
Bert (nieuw)
Bert (nieuw)
Bert Visser
Associate Partner en senior Trainer/Consultant
+31 6 13 14 09 70
bert.visser@cothink.nl
Connect op LinkedIn
het draait meestal om mens en techniek
Ilse (nieuw)
transfer van theorie naar jouw dagelijks werk...